*
*
*
*

לקישורים נוספים...
*+אביה+*
תוכנות להורדה: חדש!
 
ווינאמפ 5--מטרתה: הנגן הקלאסי והפופולארי בגרסה חדשה ומשופרת. תוכלו לנגן קבצי מוסיקה לצד סרטים, לצפות בקליפים ולהאזין לתחנות רדיו מקוונים, לארגן את ספריית המדיה שלכם בקלות, אפשרויות שמע ואקולייזר משופרות וכן מגוון תוספות סקינים ואפקטים ויזואלים. ממשק: ידידותי ביותר. גרפיקה: סקין (מעטפת) ברירת המחדל מטאלי, חלק, גדול ויפה.
 
 
AV MP3 Player-Morpher Basic --עריכת מניפולציות קול למוסיקה בזמן אמת. ניתן להחיל אפקטים קוליים שונים על השירים בזמן ניגונם, או לשמור את התוצאה את הקבצים עצמם. בנוסף, התוכנה כוללת ממיר פנימי (לקבצי MP3), צורב וריפר (Ripper), וגם כלי ליצירת עטיפות לדיסקטים. הערך העורך: בגירסה חינמית זו מספר האפשרויות מוגבלות, וכן מוצגות הודעות לרכישת הגירסה המלאה.
 
 
Rhapsody -- נגן המדיה וחנות המוסיקה המקוונת של חברת Real Networks. באמצעות התוכנה, ניתן לרכוש שירים בתשלום, להאזין לתחנות רדיו מקוונות באיכות גבוהה וללא פרסומות, לנגן קבצי מדיה מתוך הכונן הקשיח או מתוך תקליטור, לצרוב שירים לדיסק ועוד. הערת העורך: יש צורך ברישום פרטים באתר הבית של התוכנה. כמו כן, התוכנה דורשת משאבי מערכת גבוהים במיוחד.
 
VLC media player-- נגן מדיה משוכלל התומך במגוון רב של קבצי אודיו ווידאו ביניהם MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, MP3, OGG, DVD, VCD ומדיה מקוות (Streaming). הנגן מאפשר לפתוח קבצי מדיה בודדים, ספריות ותתי-ספריות, וכאמור גם דיסקים. הנגן תומך בפלייליסט הכולל עץ מבנה עם אפשרות לחיפוש, הצגת כתוביות בסרטים, הוספת אתרים לרשימת מועדפים, שינוי סקינים ועוד.
 
System 22 Player --נגן מדיה עתיר פונקציות ואפקטים מיוחדים. הוא תומך בפורמטים הפופולרים ביותר של קבצי קול (MP3, MP4, OGG, WAV, WMA) קבצי וידאו (AVI, MPG, WMV) וגם תקליטורי אודיו ווידאו (CD, VCD, DVD). הנגן כולל אקולייזר בן 20 ערוצים ומעל 20 תצורות אודיו קבועות (Presets) וניתן להחיל על השירים אפקטים רבים ביניהם הד, עיוות, תהודה ועוד.
 
SAM collection--אוסף נרחב מאוד של תוכנות מאת יוצרים ישראליים. התוכנה מכילה של פתרונות לניהול זמן בחבילה אחת נוחה וקלה לשימוש. תוכלו למצוא כאן שעון-עצר, בדיקה של שעון עולמי, כתיבת תזכורות, יומניה, הוספה של פתקאות לתזכורת, טבלאות, מחשבון, השוואת ערכים בין מרחקים, גדלים ומשקלים שונים ועוד.
 
Star Downloader--תוכנה המאפשרת ניהול והאצה של הורדת קבצים מהרשת על ידי הורדת הקבצים מכמה מקומות בו זמנית. כמו כן נעשה חיפוש של מקורות הורדה מהירים יותר ואפילו ניתוח סטטיסטי של הפעלות קודמות להאצת מהירות ההורדה עוד יותר. בנוסף ניתן לתזמן חיבור וניתוק מהרשת, לבצע פתיחה והתקנה אוטומטית של קבצים, לבדוק קבצים נגד וירוסים ועוד.
 
H-Menu--תחליף צבעוני ונוח לתפריט ה``התחל`` המסורתי של מערכת .Windows התוכנה מאפשרת להזניק תוכנות במהירות, ליצור קיצורי דרך לכלים שימושיים ולרשימות שירים ולגשת בקלות להגדרות המערכת.

SharkVisions--שומר מסך תלת מימדי מרשים מאוד המכיל מגוון גדול של כרישי-ענק אוכלי אדם. תוכלו לשבת ולבהות בכרישים בזמן שהם שוחים להם בים.

American Presidents--שומר מסך, המציג את כל נשיאי ארה``ב, מג`ורג` וושינגטון ועד ביל קלינטון. כל תמונה מלווה במספר עובדות ופרטים היסטורים אודות הנשיא. ניתן לשנות נתונים שונים, כגון גודל התמונה, זמן ההצגה של כל תמונה ואפקטים נילווים שונים.

Animals ScreenSaver--שומר מסך מדהים עם חיות שונות. בינהן, סוסים דובים, זברות, זאבים, פילים ועוד. התמונות מוצגות אחת אחרי השניה עם אפקטים שונים של מעבר.

Animated 3D Objects Screen Saver I--שומר מסך, המציג תמונות ועצמים תלת מימדיים. בין האפשרויות של התוכנה: שינוי צבעים, הוספת צללים, הוספת תנועה לעצמים ושינוי זוויות התאורה. ניתן גם ליצור תמונות תלת מימדיות חדשות.
 
 
הוספת תגובה

1 תגובות לכתבה
1. lbEPaPFKXVHow Robert (משתמש/ת אנונימי/ת) 2012/05/20 05:01
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

חברים

SMSMoney (45)
Mת!קה (35)
פלפל&מלח (33)