*
*
*
*

לקישורים נוספים...
*+אביה+*

בדיחות    
  

פעם הייתה ילדה בלונדינית בשם דנה והיא רצתה לרכוב על סוס פעם ראשונה בחייה דנה הלכה והלכה והגיעה למקום בו היה סוס יפהפה דנה עלתה על הסוס והסוס דהר ודהר דנה נפלה מהסוס ובקושי החזיקה במושכות ראשה של דנה נחבט ברצפה ודנה התחיל לצעוק:"הצילו שמישהו יעזור לי."עד צווחות ואז בא השומר של הקניון וניתק את הסוס מהחשמל.

 


למה לזברה אין חברים?
כי כולם שמים עליה פס!!!

 

ילד אחד רואה אבא שלו מזיין את אמא שלו למחרת האבא מגיע מהעבודה נכנס

לחדר ורואה את הילד מזיין את הסבתא שלו האבא המום ושואל "מה אתה עושה ?

עונה הילד: אתה זיינת את אמא שלי אני אזיין את אמא שלך

 

מה זה אישה בלונדינית בפורד פוקוס? אשת חיל מי ימצא יפה וחכמה

 בלונדינית באה לסיפריה היא שואלת את הספרנית
בקול אפשר קולה וציפס הספרנית אומרת לה שששששששששש.
אזהבלונדינית עושה אאאאאההההה.
היא עושה בשקט אפשר קולה וציפס

 


אישה בלונדינית נוסעת באוטובוס.
האיש שמאחוריה מתחתך לה בתחת.
היא שואלת אותו: אתה מתחתך לי ?
הוא עונה לה: לא.
אז היא אומרת לו: תפנה מקום לאחרים

 

מה בלונדינית עושה כשהיא קמה בבוקר? חוזרת הביתה!!

בלונדינית אחת שמעה שרוב התאונות מתרחשות ליד הבית אז היא עברה דירה.

כמה בדיחות יש על בלונדיניות? אחת,כל השאר אמת.

איך אפשר לגרום לבלונדינית לצחוק ביום שבת? מספרים לה בדיחה ביום רביעי!.

בלונדינית אחת ננעלה בסופר ומתה ברעב.

מה הכי קשה לבלונדינית בחיים? כיתה ג'

שאלה: מה משותף לעב"ם ובלונדינת חכמה? תשובה: אומרים על שניהם שהם קיימים אבל עוד אף אחד לא ראה אותם!!!

בלונדינית אחת הולכת ברחוב ופתאום היא רואה פינגווין חולה, היא פוגשת שוטר, השוטר אומר לה: קחי אותו לגן חיות. יום אחרי, השוטר שוב פוגש אותה עם הפנגוין. הוא אומר לה: "אמרתי לך לקחת אותו לגן חיות לא!?" אז היא עונה לו: "כן אתמול לקחתי אותו לגן חיות, היום אני אקח אותו לסרט."

לכנס הבדיחות באים 100 בלונדיניות ו 200 גרוזינים, הכנס נמשך 3 ימים. יום אחד לשמוע את הבדיחות, יום אחד להבין אותן ויום אחד לצחוק עליהן.

שאלה: מה זה ארוך... קשה.. ודופק בלונדיניות? תשובה: מבחן בגרות

בלונדינית וחברה שלה יוצאים לטייל. פתאום חבר שלה אומר לה "תראי ציפור מתה!" היא מסתכלת למעלה ושואלת "איפה? איפה?"

בלונדינית אחת עולה ויורדת מגג של בר, רואה אותה איש ושואל: "למה את עולה ויורדת מגג הבר?!" הבלונדינית עונה: "הברמן אמר לי שהמשקה שלי on the house"

בלונדינית וחבר שלה הולכים ללונה-פארק. פתאום היא עוצרת ואומרת לחבר שלה: "אני רוצה לעלות על הגלגל הענק!!" החבר שלה עונה: "לא! את עם חצאית ועם תעלי על הגלגל יראו לך את התחתונים" הבלונדינית : "אוקיי..." החבר: "אני הולך להביא לנו משקאות" החבר הלך, וכשחזר ראה את כל הבחורים בלונה-פארק מסביב לגלגל הענק ואת החברה הבלונדינית שלו יושבת בגלגל. החבר: "אמרתי לך לא לעלות על הגלגל הענק, עכשיו רואים לך את התחתונים!!" הבלונדינית: "אל תדאג, הם ביד שלי"

שאלה: למה אלוהים המציא את הבלונדיניות? תשובה: כי כבשים לא יכולות להביא בירה מהמקרר

שאלה: למה בלונדינית לא יוצאת להפסקה בעבודה? תשובה: אין לאף אחד כח להסביר לה אחרכך הכל מחדש.

שאלה: איך יודעים שבלונדינית עבדה במחשב? תשובה: יש גבינה ליד העכבר!

שתי בלונדיניות הולכות ברחוב, אחת רואה שלט מעל קיוסק שרשום בו:"פתוח 24 שעות" השניה אומרת לה: "מה פתאום זה פתוח יותר!!"

שאלה: מה ההבדל בין כלא אלקטרז למוח של בלונדינית? תשובה: בכלא יש יותר תאים..

יום אחד היה כנס של בלונדיניות. כל הבלונדניות רצו להוכיח שהן חכמות בפני מספר שופטים. השופטים קראו לנציגה בלונדינית, הם שאלו אותה: "כמה זה 3+5?" הבלונדינית חושבת ואומרת: "10..." השופטים: "לא נכון!"... כל הבלונדניות צועקות: "עוד פעם, עוד פעם.." השופט: "בסדר! כמה זה 4+1?" הבלונדינית מחשבת ואומרת: "6...!" השופטים:"לא נכון!" כל הבלונדניות צועקות: "עוד פעם, עוד פעם..." השופטים:"טוב אבל זאת הפעם האחרונה! "כמה זה 1+1?" הבלונדינית חושבת וחושבת ולבסוף אומרת: "2!!!" כל הבלונדניות צועקות: "עוד פעם, עוד פעם!!!

איש אחד רואה את שכנתו הבלונדינית יוצאת מדירתה פותחת את תיבת הדואר ולאחר מכן טורקת אותה מעוצבנת. לאחר מספר דקות שוב חזרה אל תיבת הדואר וטרקה אותה מעוצבנת. שאל האיש את שכנתו:"מה קרה?" הבלונדינית:"כלום פשוט המחשב שלי כל הזמן מודיע לי שקיבלתי דואר"

למה בלונדינית הולכת לישון עם שני כוסות מים, אחת עם מים ואחת בלי מים? תשובה: כי היא לא תדע אם היא תיהיה צמאה בלילה!

2 בלונדיניות קונות 2 כלבים אחת שואלת: "אבל איך נבדיל בינהם?" השניה עונה: "בואי נחתוך לאחד מהם את הרגל" הראשונה אומרת: "לאיזה לשחור או ללבן?"

שתי בלונדניות נתקעות במעלית. אחת דופקת על הדלת והשניה צועקת הצילו. ואז בלונדנית אחת אומרת לשניה "אם נצעק יחד אולי ישמעו אותנו". אז שתיהן סופרות עד שלוש וצועקות "יחד יחד"

בלונדינית עוברת ליד אתר בניה. אחד הפועלים אומר לה: "תעלי על הסולם ותיבדקי אם אני שם" הבלונדינית עולה, וקולטת שהם רצו לראות לה את התחתונים. למחרת היא באה ושואלת: "לעלות שוב על הסולם?" אז הפועלים עונים לה: "בטח בטח!!" אז הבלונדינית בהתלהבות אומרת: "עבדתי עליכם! הפעם אני בלי תחתונים!"

שחורה שטנית ובלונדינית מסתכלות במראה קסמים. השחורה אומרת: "אני חושבת שאני יפה וחכמה!" אז המראה נותנת לה כאפה השטנית אומרת: "אני חושבת שאני חכמה!" אז המראה נותנת גם לה כאפה באה הבלונדינית ואומרת: "אני חושבת..." המראה מיד נותנת לה כאפה!

בלונדינית נכנסת לספרייה ושואלת את הספרנית: אפשר לקבל המבורגר ושתייה? הספרנית עונה: פה זה ספרייה הבלונדינית בלחש: אפשר בבקשה לקבל המבורגר ושתייה?

בלונדינית אחת באה לחברה שלה ואומרת לה : "אני נוסעת לניו יורק!" חברה שלה אומרת: "וואלה? מה האקלים שם?" עונה הבלונדינית: "0 מעלות - לא חם ולא קר!"

בולנדינית אחת חיפשה עבודה, מצאה עבודה לצביעת הפסים הלבנים בכביש המהיר. בשעה הראשונה עשתה 100 מטר, בשעה השנייה עשתה 70 מטר, בשעה השלישית עשתה 50 מטר. בא אליה המעסיק ושאל אותה:"למה ככל שהזמן עובר את עושה פחות מטרים?" ענתה לו הבלונדינית:"כי לוקח לי הרבה זמן לחזור לדלי...

בלונדיניות הולכות כל אחת בצד אחר של נחל. בלונדינית אחת צועקת לשניה: איך מגיעים לצד השני??? עונה לה הבלונדינית את כבר בצד השני!!

בלונדינית מסתכל בראי ואומרת לחברה שלה: "היא מוכרת לי!...." חברה שלה לוקחת את הראי, הסתכלה ואמרה: מה קרה לך?!?!?! זאת אני.

שאלה: מה זה עשר בלונדיניות עומדות אוזן לאוזן ? תשובה: מנהרת רוח!

שאלה: למה בלונדינית פותחת את הבמבה בחנות? תשובה: כי כתוב "פתח כאן"

שאלה: מה עושה בלונדינית כשהיא רואה תמרור עצור? תשובה: "נותנת לו כיף!"

 


למה בלונדינית שמה שתי כוסות לידה שהיא עולה לישון כוס אחת ריקה ואחת מלא ??הכוס המלאה למיקרה שהיא תהיה צמאה והריקה למיקרה שלא

 


מספר החוטים שיש במוח זה רמת השכל של האדם....
פותחים מוח של בלונדינית ורואים חוט אחד אז הרופאים אומרים בוא נגזור את החוט ואז לא יהיה לה שכל.....
הם גוזרים את החוט ונופלות לה האזניים!!!!!!!!!!!!

 


בלונדינית אחת עלתה על מטוס בנמל תעופה פרנקפורט בגרמניה, נגשה למחלקה הראשונה והתיישבה על כיסא. ניגשה אליה דיילת לבדוק את כרטיס הטיסה שלה, ואמרה לה: "אני מצטערת, אבל המקום שלך הוא במחלקת התיירות." ענתה לה הבלונדינית: "אני בלונדינית, אינטלגנטית וטסה לישראל. אני לא זזה מכאן." מיהרה הדיילת לקרוא לדייל הראשי. ניגש הדייל לבלונדינית ואמר לה גם הוא שעליה לפנות את מקומה. גם לו ענתה הבלונדינית: "אני בלונדינית, אינטלגנטית וטסה לישראל. אני לא זזה מכאן." פנה הדייל הראשי לקברניט וסיפר לו את המעשה. ניגש הקברניט לבלונדינית, לחש לה משהו באוזן ומיד היא קמה ממקומה ועברה למחלקת התיירות. הדייל נדהם ושאל אותו: "מה אמרת לה לכל הרוחות?" "פשוט מאוד", ענה הקברניט, "אמרתי לה שחמש השורות הראשונות טסות לעיראק..."

 


שאלה : איך מזהים מחשב של בלונדינית?!?! תשובה : לפי מחיקות הטיפקס על המסך.....

 היתה מראה שכל מי שאומר לה דבר שקר, נעלם בא איש אמר: אני חושב שאני אהיה שחקן כדורגל, ונעלם בא עוד איש ואמר: אני חושב שאני אהיה נשיא ארצות הברית, ונעלם באה בלונדינית אמרה: "אני חושבת" ונעלמה

 שתי בלונדיניות נפגשות משתי צידי נהר. צועקת אחת לשניה: תגידי, איך אני עוברת לצד השני? צועקת השניה: יא, מטומטמת, את נמצאת בצד השני...

 


בלונדינית מהממת ניגשת לאיינשטיין בקוקטייל ואומרת לו שאם יתחתנו יוולד ילד יפהפה וגאון. איינשטיין מגרד בפדחתו ושואל: "ואם יהיה יפה כמוני וחכם כמוך?"

 

2 בלונדיניות יושבות בפאב על כוס בירה. אמרת אחת לחברה שלה. אם תנחשי כמה מטבעות יש לי בכוס תקבלי את כל השלוש. עונה לה השניה: 5?

 בלונדינית ועורך דין יושבים זה בצד זו בטיסה מת"א לניו יורק. עורך הדין שואל את הבלונדינית אם היא רוצה לשחק משחק מהנה. היא,שהיתה עייפה מאוד ורצתה לנמנם מעט,סירבה בנימוס, הסתובבה ועצמה עיניים. עורך הדין מתעקש ואומר שחוקי המשחק הם כאלו: הוא שואל אותה שאלה ואם היא לא יודעת היא משלמת לו 5 ש"ח ולהפך. שוב מסרבת הבלונדית בנימוס וחוזרת לישון. עורך הדין כעת,עצבני מעט,מעיר אותה ואומר: "את יודעת מה,אם את טועה את משלמת לי 5 ש"ח ואם אני טועה אני משלם לך 500 ש"ח. הבלונדית הבינה,כי אם לא תסכים,לישון לא תוכל, היא מסכימה לאתגר,והמשחק מתחיל. מה המרחק בין כדור הארץ לירח?הוא שואל. בלונדינית מכניסה יד לארנק ונותנת לו 5 ש"ח. "טוב עכשיו תורך!" מצווה העו"ד. שאלה הבלונדה:"מה עולה במעלה הגבעה עם 3 רגליים ויורד עם 4?" העו"ד שלא יודע,מוציא את המחשב הנייד שלו ומתחיל לחפש במאגרי מידע שונים,ללא הצלחה. מתחבר למודם הסלולרי שלו ומתחיל לחקור באינטרנט,בקבוצות דיון,באנציקלופדיות ואפילו שולח אמייל לכל חבריו ומכריו,אך ללא הועיל. אחרי שעה הוא מעיר את הבלונדית ונותן לה 500 ש"ח. היא אומרת תודה וחוזרת לישון. עצבני,מעיר אותה ואומר:"נו,מה התשובה???" שולחת הבלונדה יד לארנקה ומשלמת לו 5 ש"ח. מי אמר שבלונדיניות טיפשות
?

 שתי בלונדיניות הולכות ברחוב - רקפת וספיר רקפת מוצאת מראה ומסתכל עליה : "שיו , איך היא מוכרת לי!" (הוסיפו מבטא צפוני ביצ´י) ספיר לוקחת את המראה ,מסתכל ועונה :"דהההההה !!!! זאת אני !!!!"

 

 


בוחן בבחינה פסיכומטרית רואה שהבלונדינית שיושבת בשורה ראשונה זורקת מטבע כדי להחליט איזו תשובה לסמן. אחרי חצי שעה שהיא כבר סימנה את כל התשובות היא ממשיכה להפתעתו לזרוק את המטבע. הוא ניגש אליה ושואל: "עד עכשיו הבנתי, בחרת את התשובה שתסמני לפי המטבע , אבל מה את עושה עכשיו?" עונה הבלונדינית: "יה טמבל, אני בודקת את התשובות"

 

 שאלה: איפה לבלונדינית יש שיער שחור? תשובה: בין השיניים

 


בלונדינית הולכת עם טמפון מאחורי האוזן. אז מישהו שואל אותה : מה זה הטמפון הזה מאחורי האוזן ? אז היא עונה לו : מה טמפון... ? רגע, אז איפה הסיגריה ???

 


איך קוראים לבלונדינית שצבעה לשחור? אינטליגנציה מלאכותית.

 

איך מוסיפים לבלונדינית ברק בעיניים? מצמידים לה פנס לאוזן.

 


שתי בלונדיניות עוברות ליד פיצוציה בת"א אומרת האחת לשניה:"את יודעת שפתוח פה 24 שעות ביממה? אז השניה עונה לה, " מה קרה לך? יותר"

הוספת תגובה

חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

חברים

SMSMoney (45)
Mת!קה (35)
פלפל&מלח (33)